HAKKIMIZDA

Küresel anahtar teslimi sera projelerinden uzmanlaşmış bir şirket olarak CEOAGRO TARIM-PROJE, dinamik ve multidisipliner yetiştirme ortamı inşasını ve kurulumunu yönetir. Bu şekilde yüksek kalitedeki seralar ve teknik kurulumlar tedarik ederek uluslararası yetiştiricilerin yanı sıra ulusal yetiştiricilerin günümüzdeki ve gelecekteki ihtiyaçlarına yanıt verir.

HİZMETLERİMİZ

Sera azami özen gösterilerek inşa edilmesi gereken büyük bir yatırımdır. CEOAGRO’da, yetiştiricilere yatırımın her aşaması ile sürekli olarak ilgilenen bir ekip atanır. Kullanıma hazır bir CEOAGRO anahtar teslimi projesi en baştan itibaren müşterinin tüm endişelerinin giderilmesi ve toplam maliyete açıklık getirilmesi anlamına gelir. Dolayısıyla, daha sonra finansal açıdan herhangi bir sürprizle karşılaşılmaz. Bir anahtar teslimi projede, CEOAGRO tasarım, inşaat, teknik kurulum ve projenin devrine kadar ortaya çıkan tüm sorunlarla ilgili sorumluluğu kabul etmektedir. Bu bütünsel yaklaşımda daha uzun kullanım ömrü ve daha yüksek yatırım getirisi hesaba katılarak çiftliğe özgü çözümler üretilir. CEOAGRO ile çalışan yetiştiriciler iş planlamasının keyfini çıkarır; gerisini CEOAGRO halleder!

 

Kalite her zaman temelden başlar. CEOAGRO yalnızca güvenilir ve tanınmış uzmanlarla ortaklık kurar. CEOAGRO yüksek derecede rekabetçi fiyat/kalite oranı ve sıra dışı oranda yüksek işçilik seviyesi ile kendisini rakiplerinden ayırmaktadır.